Bosch otomotiv ampulleri – daha fazla güvenlik için

Kendi güvenliğiniz için hem arızalı bir ampulü değiştirirken hem de tüm seti değiştirmek için Bosch kalitesinde ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz. Bosch, farlardan iç lambalara kadar otomobiliniz için en üstün kalitede kapsamlı bir aydınlatma ürünleri yelpazesine sahiptir.

Bosch Car Service’in kendisi de üstün kalitenin göze çarpan bir örneğidir: Güveni hiçbir zaman elden bırakmayın ve otomobilinizdeki ampullerin uzmanlar tarafından değiştirilip kontrol edilmesini sağlayın. Bosch Car Service’ler, her araç türüne ve her uygulamaya uygun ideal çözümü sunabilir – kusursuz aydınlatma verimi olan Plus 90’dan özellikle uzun ömürlü Longlife Daytime’a kadar.

Üstün kalitede Bosch aydınlatma teknolojisi

Düşük görüş alanı sürüşü zorlaştırdığında, güvenilir bir araç aydınlatma sistemi özellikle önemlidir. Yol yüzeyini en iyi şekilde aydınlatmanın ve trafikteki diğer tüm kullanıcılar tarafından zamanında görülmenizi sağlamanın tek yolu budur. Bosch aydınlatma teknolojisi ve otomotiv ampulleri, güvenliğin nasıl artırılacağına dair harika ürünler sunar. Geniş ürün yelpazesi daha fazla güvenlik, üstün kalite ve ortalamanın çok üstünde kullanım ömrü sunar. Her uygulamaya ve hemen her türlü araca uygun doğru ürün mevcuttur. Üstün komple servis anlayışımızın bir parçası olarak servislerimiz elbette uzman bakım ve onarım hizmeti sunar.

Farlar

FarlarÖzellikle gece ve görüş alanının sınırlı olduğu durumlarda sürücüler, mümkün olan en küçük ayrıntılara bile güvenmek durumunda kalır. Ayrıca viraj alırken de karanlıkta beklenmedik bir tehlike yaşanabilir. Tüm olasılıklarda mümkün olduğunca hızlı tepki verebilmek için yol yüzeyinin en iyi şekilde aydınlatılması kritik önem taşır. Otomobilinizin farlarına %100 güvenebilmek, rahatlık verir. Aracınızda LED, halojen veya ksenon teknolojisinden hangisi olursa olsun Bosch Car Service olarak size tavsiyelerde bulunmaktan ve günün hangi saati ya da yılın hangi mevsimi olursa olsun güvenle sürmeye devam etmenizi sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Arka lambalar

Arka lambalarBiliyor muydunuz? Arka lambalar, ister klasik fren lambası olsun isterse de LED teknolojisine sahip olsun 20 adede kadar farklı bileşenden oluşabilir. Ancak arkadaki araçların sizi daima görebilmesi için kusursuz şekilde çalışır durumda olması gerekir. Özellikle frenleme sırasında vaktinde tepki verebilmek, saniyenin onda biri oranında bile büyük fark yaratır. Bilmenizde fayda var: LED tipi fren lambaları klasik ampullerden çok daha hızlı çalışır ve tehlikeli durumlar daha oluşmadan bunlardan kaçınmayı sağlar. İşte bu yüzden Bosch Car Service olarak biz, mümkün olan en iyi güvenilirliği ve işlevselliği sağlayan ve ayrıca çok daha fazla güvenlik sunan Bosch marka arka lambaları kullanmayı tercih ediyoruz.

Yardımcı lambalar

Yardımcı lambalarMutlak güvenlik içerisinde olmak isterseniz, yardımcı lambaları takarak otomobilinizin standart aydınlatmasını iyileştirmek iyi bir fikir olabilir. Bunlar, potansiyel tehlikeleri daha çabuk fark etmenize yardımcı olduklarından özellikle gece ıssız yerlerde son derece kullanışlıdır. Bosch, yol yüzeyinin çok daha iyi aydınlatılmasını sağlayan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar. Ama hâlâ zor bir seçimle karşı karşıyasınız: Ksenon mu halojen mi? Bilmenizde fayda var: En yeni ksenon gaz deşarj teknolojisine sahip Bosch yardımcı lambaları, halojen teknolojisine kıyasla üç kata kadar daha fazla ışık üretebilir.

Projektörler ve spot lambaları

ProjektörlerGece daha çok çalışmak zorunda olan kişiler ve kurtarma hizmetleri için ilave aydınlatma, genelde bir zorunluluktur. Bosch çeşitli ürünler sunar ve güçlü halojen, ksenon ve LED teknolojisine sahip kapsamlı bir lamba yelpazesine sahiptir. Çok daha fazla verim, uzun kullanım ömrü ve son derece düşük güç tüketimi gibi avantajları kaçırmayın. Geniş bir alanı aydınlatmak için geniş huzmeli bir projektör veya uzaktaki nesnelerin odaklı aydınlatılması için bir lamba aradığınızda – size tavsiyede bulunmaktan ve aracınızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmekten memnuniyet duyarız.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN: