Profesyonel start/stop sistemi onarımı ve bakımı

Aracınızdaki start/stop sistemi ile sorun yaşıyorsanız, veya bu sistem tümüyle arızalanmışsa bile elektrik sistemi uzmanlarımız en kısa sürede sisteminizi çalışır duruma getirecektir.

 

  • Profesyonel, sistematik sorun giderme
  • Orijinal ekipman üreticisi standardında start/stop sistemi yedek parçaları
  • Üstün kalitede test ve servis ekipmanı

 

Elektrik sistemi uzmanlarımız için imkansız yoktur

Aracınızdaki elektronik aksamla sorun yaşıyorsanız, uzmanlarımızın eşsiz deneyimlerine güvenebilirsiniz. Çünkü, Bosch Car Service’ler, bilgi birikimlerini yoğun eğitim programlarıyla doğrudan dünyanın lider orijinal ekipman tedarikçisi ve start/stop sistemleri geliştiricisi Bosch’tan elde etmektedir. Bu da söz konusu start/stop sistemleri olduğunda arıza teşhis ve sorun giderme konusunda personelimizin işlerinin uzmanı olduğu anlamına gelir.

Orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parçalar

Kapsamlı elektronik ekipmanlarla birlikte yardım ve konfor sistemleri, modern araçların güç gereksiniminde biraz daha artışa neden olacak. Yeni araçların start/stop sistemleri aküler büyük bir zorluk oluşturuyor. Güvenilir çalışma sağlamak için servis teknisyenlerimiz, marş motorundan alternatörlere ve sensörlere kadar Bosch ürünü geniş bir özel start/stop sistemi bileşenleri ve arıza tespit ekipmanları yelpazesine sahiptir.

Biz, otomobilinizi harekete geçiririz

Her ne kadar start/stop sistemi, basit ve etkili bir ilkede çalışsa da arızalı olması durumunda her şeyi duraklatabilir. Böyle bir durumda aracınızı, Bosch Car Service’lerimizden birine getirmeniz yeterlidir; bu servislerde uzmanlarımız, sorun giderme ve gerekli tüm onarımları yapmak için en son teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanlarına sahiptir. Profesyonel ve mümkün olduğunca hızlı – %15’e varan oranlarda daha az CO2 emisyonu ve şehir içi trafikte çok daha az yakıt tüketimi ile en kısa sürede yollara geri dönersiniz.

Uzman tavsiyemiz

Yeni nesil araçlara, start/stop sistemleri gibi gittikçe daha çok sayıda elektrikli ekipman takılmakta. Bu durum elektronik ekipmana güvenilir bir besleme yapmak ve aracı harekete geçirmek için gereken güç miktarını da artırıyor. Tavsiyemiz: Aracınızda konfor sistemleri varsa üstün kullanım ömrüne ve daha yüksek kapasiteye sahip Bosch’un üstün kaliteli akülerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞIN: