Profesyonel araç kontrolü

Gazioğulları Otomotiv Bosch Car Service olarak; her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz otomobilinize araç kontrolü kapsamında hızlı, ayrıntılı ve maliyet yönünden uygun bir şekilde bakmaktan memnuniyet duyarız.

  • Her yaştaki tüm araç modelleri için
  • Mevsimsel kontrol ve bakım
  • Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar

 

 

Kontrol, gelecekteki sorunları önler

Ayrıntılı bir araç kontrolü sadece otomobiliniz açısından değil, aynı zamanda doğrudan kendi güvenliğinizle de ilgilidir. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanır. Bunda temel olarak kaza riskini azaltma ve tüm araç yolcularının güvenliğini artırma amaçlanmaktadır. Ayrıca pahalı ve can sıkıcı arızaların da artık geçmişte kalmasına yardımcı olur.

Daha fazla güvenlik için uzman bilgi birikimi

Yılın herhangi bir zamanında araç kontrolünü yaptırabilirsiniz. Servislerimiz, tüm yıl boyunca en yeni test ekipmanlarını kullanarak uzman ve hızlı arıza teşhisi sunar. Kapsamlı bilgi birikimlerine güvenmenin yanı sıra uzman teknisyenlerimiz, eksiksiz bir yelpazede kaliteli Bosch ürünleri ile çalışma avantajından da yararlanır. Bu da güvenlikle ilgili bileşenlerin doğru kontrol edilmesini ve tüm sıvılar (fren sıvısı, yağ, soğutma suyu) ile filtrelerin profesyonel olarak değiştirilmesini garanti eder.

Güvenli sürüş

Gazioğulları Bosch Car Service’in uygun maliyetli araç kontrolü, aracınızın trafiğe uygun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgiler verir. Hem tehlikeli durumlardan hem de pahalı onarım çalışmalarından kaçınmanızı sağlar. Yine de potansiyel tehlikelerin nerelerde olabileceğini sadece bir uzman söyleyebileceğinden siz her zaman düzenli bakım aralıklarınızı takip edin.

Uzman tavsiyemiz

Biliyor muydunuz? Güvenli sürüş için iyi görüş alanı şarttır ve hatta kanunlarca mecburidir. Kullanım ömürleri boyunca yaklaşık 60 futbol sahasına eşdeğer büyüklükte bir alanı silmek zorunda kaldıklarından ancak üstün kalitede silecekler bu zorluğun üstesinden gelebilir. İşte bu yüzden Bosch sileceklerinin üstün etkisini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunları servislerimizden birinden satın aldığınızda hem kusursuz görüş alanına sahip olursunuz hem de ücretsiz olarak bunları taktırabilirsiniz.

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞIN: